| mirunahuidhjs a întrebat:

Hei, TPU! Am nevoie de ajutor! Vreau sa instalez niste aplicatii de pe magazin play, si imi spune ca nu exista spatiu suficient pe dispozitiv. Dar am dezinstalat 3 aplicatii, si imi spune acelasi lucru, iar daca incerc sa sa reinstalez respectivele aplicatii imi spune din nou ca nu pot instala deoarece nu exista spatiu suficient pe dispozitiv. Ce sa fac? As rezolva ceva daca as restarta telefonul?

3 răspunsuri:
| ChrisIwal a răspuns:

Da-i un restart, veizi ce se intampla

| Max_David_1994 a răspuns:

1. Vezi că tu ştergi jocuri-le de pe Card-ulSD.
2. Dăi să se salveze jocurii-le pe care le download-ezi pe Card-ulSD.

| bcalex96 a răspuns:

Spune-mi te rog modelul telefonului si daca ai card SD poate gasim o solutie.