| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU am nevoie sa-mi spuneti daca stiti un program foarte bun de facut poze pentru telefon retin sa spun ca am iphone 7 camera foto e destul de buna! Vreau ceva care sa scoata pozele foarte clare cu niste filtre vii, adica sa aiba culorile frumoase si sa par cat mai naturale. Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| OnePiece a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti iei DSLR. Programele pentru iPhone sau Android de obicei tot ce fac este sa-ti ofere facilitati in plus, dar nu pot face minuni.

La telefoanele Huawei si Samsung (posibil si Xiaomi) stiu ca exista Beauty Mode, nu stiu de iPhone 7. Oricum, vrei poze grozave, ia-ti DSLR.

1 răspuns: