| Andrei18290 a întrebat:

Am niște boxe profesionale și de un timp nu știu ce e cu ele, merg și se opresc... Se stinge și LED-ul de Power on și dacă le mișc sau le lovesc ușor cu palma își revin, dar doar pentru moment...
Și de ieri nu mai merg de loc, le pornesc și se aude un zgomot gen ca și cum ar fi pornite, dar nu se aprinde LED-ul... Help me dau funda!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu e pe vorbite, e pe măsurate (cu aparat de măs.)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trebuie desfăcute și VĂZUT ce e acolo. Probabil la alimentare e ceva neregulă

| Andrei18290 explică (pentru sierra1):

Le-am desfăcut și nu mi se pare nimic în neregula... Am scos toate firele și le am băgat la loc... Ce ar putea fi altceva?