| Stargoz a întrebat:

Am o intrebare.De ce costa asa mult un controler de ps4? Adica imi puteti recomanda un site de unde pot sa imi iau un controller mai ieftin decat ce e la restul magazinelor? Si controlerul trebuie sa fie v2.

Răspuns Câştigător
| Miri983 a răspuns:

Poți caută pe compari.ro dar unele site uri pot vinde și fake uri..Ai grija.Cel mai sigur le iei de pe site uri cunoscute gen eMag, Altex etc

1 răspuns:
| XYZ02 a răspuns:

Second hand.
Nu exista alta optiune, pentru ca sunt foarte putin compatible aftermarket si sunt facute de producatori mari, astfel sunt si mai scumpe decat originalele