| Alexandra28Co a întrebat:

Hei TPU am o intrebare pte vaperi.ce tigari electronice imi recomandati pana in 300 lei cu baterie generoasa cat de cat si care se trage din gura in plamani(ca tigarea clasica) nu direct in plamani.ca mi-am luat aramax de 5000 mAh si cand am tras in fum am zis ca ma ia dracu? nu ma intereseaza tigari pen(sticksuri)

Răspuns Câştigător
| Dante3 a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCwLCsPOU80XwM1E4MbaxIyw/featured

uita te pe aici si poate gasesti ceva ce o sa iti placa... nu de alta dar sunt destule obtiuni iar aici gasesti cate un review decent la fiecare mod/tank.

3 răspunsuri:
| ririsa a răspuns:

Deci vrei ceva pe mtl, nu?

| Alexandra28Co explică (pentru ririsa):

Da

| Dante3 a răspuns (pentru Alexandra28Co):

Https://www.youtube.com/channel/UCwLCsPOU80XwM1E4MbaxIyw/featured

uita te pe aici si poate gasesti ceva ce o sa iti placa... nu de alta dar sunt destule obtiuni iar aici gasesti cate un review decent la fiecare mod/tank.