| Niknike a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare si va rog sa imi raspundeti cat mai rapid. Mereu cand deschid calculatorul imi apare o chestie cu script error si mai scrie si ceva de genul "an error occurred in the script on this page " si mai jos imi apar niste chestii cu linie, chiar, error, code, url.
Va rog daca ati putea sa imi dati un sfat cum sa rezolv aceasta eroare.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva când accesezi internetul, la deschiderea PC-ului?

| Niknike explică (pentru sierra1):

Ba cred ca da

| sierra1 a răspuns (pentru Niknike):

Cu ce browser?

| Niknike explică (pentru sierra1):

Internet explorer

| sierra1 a răspuns (pentru Niknike):

Incearcă Opera sau Firefox sau Chrome

| Niknike explică (pentru sierra1):

Le am pe ambele dar mie imi apare cand pornesc calculatorul nu cand intru in browser

| sierra1 a răspuns (pentru Niknike):

Dacă altceva nu deranjează, lasă-l așa, altfel reinstalează drivere sau la nevoie tot