| AndraaaN a întrebat:

Am o problema. Am iPhone 4, si am iOs-ul foarte mic, 4.2.1. Cum fac sa imi actualizez singura software-ul? *mentionez ca nu imi apare la GENERALE - Actualizare Software.*
FUNDA!

2 răspunsuri:
| XxAdelyYn11xX a răspuns:

App. daca ai iphone de piata mica...soarta... trebuia sa iti apara in setari>>general>>actualizari softwer. mie imi apare si am iphone 4s..de 64 GB :3

| AndraaaN explică (pentru XxAdelyYn11xX):

Nu este iphone de piata mica, si sincer, poti sa ai si iphone 7, nu-mi pasa ':3'