| CezaraCorina a întrebat:

Am o problema : am Samsung galaxy s 2 si vreau sa imi descarc pozele pe calculator. Am conectat cablul de date si imi apare pe pc ca un aparat foto, problema e ca nu imi gasesc pozele pe calculator ( adica nu imi apar ) nu stiu de ce... E vorba de setari? sau cum as putea sa le descarc?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cauta in card folderul DCIM

| CezaraCorina explică (pentru sltlp):

Am cautat, in telefon acolo is salvae pozele, dar pe calculator imi apare ca folderu e gol

| sltlp a răspuns (pentru CezaraCorina):

Pai vezi, unde se salveaza, daca e in card-ul intern sau extern

| Incorruptibleman a răspuns:

Nu ii asculta pe astia. Intra asa: setari/wireless si retea/utilizare USB/conectare spatiu de stocare PC/baga cablul in telefon si iti apare imediat