| dianaminerva1999 a întrebat:

Hei TPU am o problema am un stick bootabil cu windows 10, ii dau sa booteze dar dupa ce imi arata logoul de la windows se invarte o roate sub logo si tot asa ramane ce e de facut

2 răspunsuri:
| Apollo007 a răspuns:

Refa stick-ul, creaza din nou un stik bootabil cu windows 10. Poate nu e făcut bine, l-ai testat si pe alte calculatoare?

| MarioDraghi a răspuns:

Contactează-mă și îți spun cum să ștergi de pe stick și să formatezi stick-ul și cum să copiezi fișierele ascunse din windows prin CMD, pas cu pas.