| munteanella a întrebat:

Hei tpu...Am o problema cu modem'ul. Am modem de tip nou cu Wirelles de la Romtelecom. Internetul merge,dar beculetul de la"wlan" nu imi este aprins. Pana acum era aprins.straight face Mi s-a spus sa resetez modem-ul. Ce pot sa fac?[Scuza'ti categoria, dar am nevoie urgent de raspuns.]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si reseteaza modemul. Vezi ca ai pe spate un buton sau o gaura de reset in care bagi ceva ascutit (o scobitoare)

| munteanella explică (pentru anonim_4396):

Este ceva risc sa nu-mi mai mearga internetul dupa?

| neluL a răspuns (pentru munteanella):

Nu e nici un risc! Cel putin o data pe luna trebuie sa-i faci un reset.

| munteanella explică (pentru neluL):

Multumesc,am rezolvat:*.

| neluL a răspuns (pentru munteanella):

Cu placere! bye, bye wave

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemenea probleme nu tin de Dragoste si sex.