| BlueWaves a întrebat:

Hei, TPU. Am o problema cu televizorul din camera fetiței. Mai exact, imaginile se vad oarecum in ceata. Distingi ceva din ele dar nu foarte mult. Inițial am crezut ca cea mica l-a lovit din greșeală, dar ea susține ca a plecat din camera si când s-a întors l-a găsit așa. Am încercat sa ii setez luminozitatea/culoarea/contrasul, am resetat canalele dar nimic nu merge. Ce credeti ca ar putea avea?

1 răspuns:
| OlarBogdan1999 a răspuns:

Hai sa te învăț eu ceva, ia un șervețel uscat, șterge ecranul de praf și după poți viziona posturile preferate HD chiar