| Vlad_Timu_1998 a întrebat:

Hei TPU, am o problema cu USB-urile de la Laptop.Mai exact nu functioneaza, am un cooler cu led-uri si cand il conectez la oricare din porturi ledurile nu se aprind asa cum ar trebui si ventilatoarele nu functioneaza la capacitate decat intr-o anumita pozitie.Eu cred ca e o problema de Hardware, voi? Pot sa inlocuiesc porturile singur?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

USB-urile nu asigura curentul necesar pentru porcaria ta cu LED-uri! Asa va ardeti porturile! De fapt chipsetul, nu porturile!