| Firescu_Dragos_1993 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema. De fiecare data cand incerc sa instalez un joc de pe internet nu imi merge butonul de instalare, doar ala de anulare. Problema nu este la tableta si nici la setari... Aveți vreo idee de ce aplicatie din magazin play sa iau ca sa fie toate jocurile gratis

1 răspuns:
| BrokePark a răspuns:

Ai vreo aplicatie care iti face luminozitatea ecranului mai mica, daca da opreste-o.
Ia-ti aptoide sau blackmart ca toate jocurile/aplicatiile sunt gratis.