| XLittleGirlX a întrebat:

Am o problema. Eu la laptop am microfonul incorporat in camera web si cand vreau sa vorbesc cu cineva pe mess prin microfon imi spune ca nu este detectat microfonul.
Ce sa fac? Desi am microfonul incorporat in camera web.
Funda!

4 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Verifică driverul pentru Audio, posibil să nu activ panoul pentru Microfon.
Dacă ai totul în ordine activează microfonul cu Boost. I daca nu reusesti da-mi mai multe detalii ce windows ai si cum se cheama camera ce model e.

| DanutzDanutz a răspuns:

Nu ai microfonul bagat bine in acea mufa poate cablul de la mic. trebuie bagat in alta mufahappy si iti propun skype nu mess

| Razvanboy17 a răspuns:

Ai driverul instalat de la web si sunet? daca este instalat ar trebui sa mearga iar daca nu este instalat nu merge tongue ce laptop ai?