| Elisa97 a întrebat:

Am o "problema".
Ieri mi-am actualizat poza de profil iar dupa am sters-o (nu imi placea si nu avea rost) iar acum nu mai am deloc poza,nici macar una. Am incercat sa pun una iar dupa imi apareau si celelalte, am sters-o din nou si iar nu mai aparea nimic.
Sper ca ati inteles, ce sfat imi dati?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa ai rabdare, pentru ca, dupa ffiecare modificare aplicata, chiar daca pui sau stergi poza, necesita 24 de ore de aprobare.

| heddy10 a răspuns:

Scrie si dupa ce uploadezi poza, ca dureaza cam 24 de ore ca sa fie aprobata.

Răspuns utilizator avertizat