| CarlaWadafac a întrebat:

Hei TPU, am o problema.
Imi conectez telefonul ( iPhone 4 ) la laptop dar nu pot sa pun muzica, nu se conecteaza nici la iTunes, telefonul se incarca dar problema e ca nu pot nici sa descarc pozele din telefon pe laptop.
M-am gandit ca ar putea fi de la laptop deoarece il am deja de vreo 3 ani dar nu s-a conectat nici la alte laptopuri.
Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu ai cablu original de iPhone nici nu se ''conecteaza''. Cauta un cablu original!

| SasNetRomania a răspuns:

Ai cablu original? daca da problema poate fi din telefon.
pune pozele pe card sau transferale pe un alt telefon/tableta si dai un hard reset la telefon.ti apasat 20 secunde pe butonul home din mijloc si butonul de pornit, ar trebui sa se reseteze complet!
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com