| Silvestorm a întrebat:

Am o problema la pc. Cand aprind calculatorul imi apare eroarea svhost.exe aplication error. Din cauza asta nu-mi merge nici sunetul la pc. Cand nu dau ok la eroare ma lasa la mixaj sa dau sunetul mai tare sau mai incet dar dupa ce dau ok la erorare nu mai pot. Nu pot fara sunet la pc. ajutati-ma va rog din suflet!

4 răspunsuri:
| FrateleRobert a răspuns:

Ce windows ai?

| FrateleRobert a răspuns:

Daca ai 7 sa stii ca svhost.exe este vital pentru widows.Trebuie sa reinstalezi windows-ul

| GeniusExtreme a răspuns:

Scaneaza calculatoru cu malware bytes si kaspensky antivirus dupa acceia ia-ti dll error fixer vezi ce fisiere ai lipsa, le instalezi dupa accea iti descarci jet clean ii faci o scanare completa si gata, ar trebui sa mearga

| Silvestorm explică (pentru GeniusExtreme):

Mersi mult!