| Mihai_Alexandru_1997_0Mtt a întrebat:

Am o problema legata de calculator.Cand dau la internet explorer (internet options) nu imi apar taburile alea cu general advanced etc(apar mici fara nume) si nu pot face ceva, la skype cand dau quit imi da si acolo out of system resources.Va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Cel mai simplu e sa reinstalezi explorer. cat despre skype nu imi dau seama ce problema ai.

1 răspuns:
| MeddyMaddy a răspuns:

Poate ca ai virusi in calculator si de aceea nu-ti mai merg bine programele. Incearca un antivirus.