| Senorita2000 a întrebat:

Hei,TPU! Am o problema.Mi-am cumparat recent doua boxe pentru pc, dar merg doar daca le conectez la telefon.De ce nu merg cand sunt conectate la pc? Adica, intru pe Youtube si nu se aude nimic.Am instalat un driver mai demult si imi scrie ca merge.Dar de fapt, nu se aude nimic. Volumul e la maxim.Am incercat sa intru peste tot si sa rezolv problema.Dar nu resusesc si am nevoie de ajutor.P.S >Am Windows 10. Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca incerci cu o pereche de casti si tot nu functioneaza, iar in device manager nu iti apare nici un driver cu semnul "?", inseamna ca singura solutie, sa iti iei o placa de sunet dedicata.

| Senorita2000 explică (pentru anonim_4396):

Am încercat cu o pereche de casti si nu merge.Si nici nu îmi apare nimic cu semnul întrebării..Mulțumesc pentru informare!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Senorita2000):

Alta placa de sunet din pacate, una de sunet dedicata prin usb sau prin portul de pe placa de baza, dar mai bine prin sub, bafta multa!

| Senorita2000 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc!