| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Mi-am deschis laptopul si am vrut sa ma uit la un episod pierdut din telenovela mea pe care o umaresc si la tv. Ok am intrat pe internet explorer si am scris numele telenovelei si episodul. Ok si fiecare stie ca is mai multe site-uri, am dat pe primul care mi-a aparut. In general când mai aveam episoade pierdute ma uitam pe net si uneori imi aparea un alt site sau acelaşi site la rand. Bine ca uneori daca ma obisnuiam cu un site cautam acel site. Si acu stiam ca am mai intrat pe site-ul ala si mi-a aparut o chestie si numai puteam da X. Site-ul se numeste : filme-seriale-2017.com/.../suflet_calator_episodul_120.. ./1-1-0. Ok ultima parte nu cred ca face parte din site doar prima parte. Nu de alta nu ma prea pricep la din-astea cu calculatoare si chestii. Acum numai pot sa dau X la pagina de google; Apropo am HP marca la laptop. Bine ca il pot da jos in bara de date(cre ca ii zice)da nu-mi place sa stea acolo si daca intru nu stiu pe alta aplicatie sau fac altceva pe laptop merge greu Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Așa fac si eu. Daca mă uit la o emisiune si pierd un episod ma uit pe internet. Poate nu a mers ca nu era bun site-ul ala.Incearca altul.Eu mă uit pe You tube.Merge întotdeauna. Daca nu poți să inchizi pagina de google înseamnă că s-a blocat calculatorul sau s-a virusat.Inchizi calculatorul si il mai deschizi o data.

6 răspunsuri:
| SERIALS a răspuns:

Ce fel de telenovela e Suflet calator?

| natalia26tali a răspuns (pentru SERIALS):

E o telenovela, e pe acasa gold. La ce te referi când intrebi ce fel de telenovela e? Nu stiu la ce te referi, da e o telenovela de dragoste

| SERIALS a răspuns (pentru natalia26tali):

Din ce tara e, despre ce e povestea

| Mitzza69 a răspuns:

Iti recomand sa-ti instalezi un antivirus deoarece tu ai luat un virus cand ai intrat pe acel link. Sau sa-ti reinstalezi sistemul de operare ( Windows-ul )