| Montserrat099 a întrebat:

Hei TPU
Am o problemă...mi-am uitat parola de la instagram, am trimis mesaj de recuperare pe yahoo dar nu a mai ajuns mesajul pe mail. Pot recupera contul din interiorul mailului fara acel mesaj de recuperare?
Nu am nici numărul de telefon și nici facebook ul logat pe cont. Ce pot sa fac? Vă rog un raspuns cât mai repede dau FUNDĂ
MULȚUMESC

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Trebuie sa astepti mail-ul de confirmare, nu ai ce face. Nu ti-ai lasat si nr de telefon la metode de recuperare?