| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! Am o problema.Pe calculatorul meu e instalat windows xp si cand dau sa vad filme nu-mi arata subtitrarea.Cum o pot vedea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai filmele pe hard? vezi online? descarca bsplayer si ala le gaseste automat http://bsplayer.com/......-page.html

| RandomStudent a răspuns:

Iar daca iti merge greu BsPlayer foloseste Media Player Calssic

| Dumbi a răspuns:

Pai cum mai ai Windows XP daca nu mai e legal…? Ai in partea stanga niste optiuni si cauti subtitrarea. Sau poti sa te uiti pe net.

| Laurentiu340 a răspuns:

Eu stiu o metoda mai buna dar trebuie sa folosesti windows media player din xp sau media player clasic home cinema, poti folosi pachetul de codecuri k lite mega codec pack se integreaza bine in xp poti sa modifici si fontul la subtitrare si cularea si marimea, bineinteles daca nu te intereseaza sa o modifici poti folosi alte playere ca: vlc bsplayer mpc-hc kmplayer, SUCCES happy

| RAY a răspuns (pentru Dumbi):

Xp e legal, doar Microsoft numai ofera suport