| StefanStef14 a întrebat:

Am o problema! Recent mi-am schimbat numarul de procesoare la maximul (6) iar apoi le-am schimbat la 1 (minim-ul)! Acum nu imi mai arata maxim-ul meu de procesoare (6)! Sugestii?

Cel mai rapid raspuns primeste funda! >:

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Bănuiesc că e vorba de numărul de nuclee a unui procesor ce l-ai deblocat... Resetează BIOS-ul și apoi refă setările și totul va funcționa. A se folosi Load Default, iar dacă nu merge scoate bateria de la placa de bază, așteaptă 2-3 secunde și pune-o la loc. Nu uita că asta va restea atât ceasul cât și toate setările, ceea ce presupune o setare manuală conformă a acestora(ceasul la ora corectă, etc)

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

La ce procesoare te referi?