| pandinaa32 a întrebat:

am o problema, va rog sa imi raspundeti repede! am un iPhone 5s si astazi am mai pus o limba la tastatura (limba japoneza fiindca voiam emoji-urile alea dragute) si apoi am dezactivat-o. dupa cateva ore am observat ca Facebook-ul si unele aplicatii sunt in japoneza! m-am dus la setari la limba si regiune, si la ordinea preferata a limbilor, arata romana si japoneza, fara sa o pun eu! am incercat sa o dezactivez dar nu am reusit! ce pot sa fac? dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Pai invata japoneza. laughing

Incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi aplicatiile care acum iti apar in japoneza.

| pandinaa32 explică (pentru OnePiece):

Le-am dezinstalat si reinstalat, tot asa au ramas. Dar am cautat prin setari si am reusit. Multumesc oricum de raspuns happy