| Denisa_2932 a întrebat:

Am o tableta ODYS LOOX cu cablu de date dar fara card de memorie. Cand vreau sa bag ceva pe ea de pe PC nu merge si habar nu am de ce. Cand pornesc USB-ul imi spune ca datele mele se pot salva pe card. Oare de aceea sa nu mearga,pentru ca nu am card? Va rog ajutati-ma!cryingMultumesc!

1 răspuns:
| RunyXPn a răspuns:

Cauta driverele am incercat sa le caut eu dar nu am gasit trebuie sa-ti fi dat vreun CD si eu zic ca nu e din cauza cardului problemabig grin