| Vasy1998 a întrebat:

Am o tastura + mouse wireless Watson KMS410 si din pacate am pierdut stick ce vine in usb in unitate. Aveti vreo idee ce pot face pentru a putea folosi din nou acest kit? Se poate gasi alt stick sau sa arunc tastatura si mouse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti un stick Bluetooth si il instalezi. Odata ce mousul si tastatura are baterie, va emite semnal si acel stick il baga in unitate. incearca mai intai cu un stick bluethoot luat de la cunostinte si daca merge, iti poti cumpara.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu ai ce sa ii mai faci. Fiecare stick are o "amprenta" cu utitatea ce o folosesti.

| Laura78 a răspuns:

Nu mai poti face nimic.