| RaduGavrila a întrebat:

Am pe desktop un folder si am incercat sa il sterg. Dar nu ma lasa. In folder aveam un video si l-am sters. Apoi am incercat inca odata sa sterg folderul si tot degeaba. Imi tot arata eroarea aceasta : Imposibil de sters fisier : Imposibil de citit de la fisierul sau discul sursa. Cum pot sa sterg fisierul? Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza unlocker.

Apoi faci click dreapta pe folder, alegi unlocker si dai unlock. Dupa acea o sa poti sterge fara probleme.

Descarci unlocker de aici (http://www.programepc.ro/......t-program/

4 răspunsuri:
| BitKode a răspuns:

Vezi poate folderul este deschis in vreun programwinking

| QuestionTags a răspuns:

Posibil sa fie vreun program instalat, uitate in lista de dezinstalari si vezi, daca nu dai un restart la pc si gata.

| RaduGavrila explică (pentru QuestionTags):

Am dat restart la pc si tot degeaba