| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am pus acum o oră un clip video pe Youtube și aștept și tot aștept să se încarce pe Youtube. Cum fac să grăbesc incarcarea? Ofer funda.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu depinde de tine ci de ei cand se incarca, poate sunt multi i numai e spatiu sau nu ai tu internet de viteza si atunci ai de asteptat si cateva zile.

| rapandula a răspuns:

Conteaza foarte mult viteza internetului tau, durata videoclipului si calitatea sa audio-video.
Nu poti face mai nimic, decat sa astepti si sa schimbi abonamentul cu unul mai bun.

| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Astepti.