| Niknike a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare am un router de la Orange si as vrea sa stiu cat net mai am si as vrea sa stiu unde pot verifica asta
Dau funda

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca doresti, te putem ajuta noi cu verificarea resurselor ramase. Insa, te rugam sa ne oferi numarul asociat abonamentului de date sau codul de abonat, in sectiunea de mesaje private.

O zi buna,
Orange helper

suntserios
| suntserios a răspuns:

In contul tau de pe orange.ro daca e router cu sim

| Daryusxz a răspuns:

Fii atent intri pe 192.168.1.1 acolo bagi la user: admin, password: admin dai pe statistica si de acolo cred ca te descurci, o sa vezi traficu consumat in fiecare luna il resetezi, schimbi pass, vezi cinei logat, pe cine blochezi etc.

| Boristez a răspuns:

La router internetul este nelimitat, numai daca ai avea cartela s-ar putea.

| suntserios a răspuns (pentru Boristez):

Ai fi uimit sa afli ca nu e asa. Sunt routere cu cartele 4g