| AlexKiss a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare de curand mi-am instalat windowsul si cred ca am instalt driverul de la placa video ff slab si am gasit un briver de pe siteul Nvidia care este nou pentru placa mea de 256 si pot sa dezinstalez driverul vechi si sa il instalez pe asta nou? sau sa instalez asa?

Răspuns Câştigător
| GrimReaper a răspuns:

Cred ca o sa il dezinstaleze automat pe cel vechi cand il instalezi pe cel nou (asa sunt aproape toate programele)