| hjjgtyghytrteryuioplkjungjikt a întrebat:

Ulterior, mi-am cumparat un smartphone "Orange Nivo". Ieri, am incercat sa bag niste poze de pe telefon pe calculator prin cablu USB, si nu a mers. Dupa ce am deconectat cablul, nu mi-a mai mers sa deschid pozele mele, muzica sau sa fac poze. Imi spune ca a aparut o eroare pe stocarea USB :').Ce trebuie sa fac ca sa-l deblochez? Va rog, ajutati-ma, e foarte URGENT! Funda. :*:*

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In situatia de fata iti recomand sa faci o resetare totala, mai exact, o revenire la setarile din fabrica. Va trebui sa accesezi: Meniu - Setari - Creati copie rezerva si resetati - Revenire la datele din fabrica.
ATENTIE: acest proces va sterge tot continutul de pe memoria interna a telefonului.

Cu prietenie,
Orange Helper

| GhostRiderr a răspuns (pentru OrangeHelper):

Asa am facut si eu...Codul de resetare pentru toate parolele uitate si pentru tot telefonul este *2767*3855#

| hjjgtyghytrteryuioplkjungjikt explică (pentru OrangeHelper):

Chiar a functionat. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| RainbowDash1 a răspuns:

Du-l la un service GSM.