| Fulgeruul a întrebat:

Am si eu o mare problema cu SOPCAST! cryingcryingcrying! Pentru a vedea programe tv cu Internet Explorer trebuie sa ai instalat SOPCAST si Windows Media Player! Eu le am instalate pe ambele dar cand pornesc pe orice site orice program TV, spune sa-mi instalez SOPCAST [e care eu il am instalat crying! Va rog ajutati-ma! sad Dau Funditaa! sad :*

Răspuns Câştigător
| DeejayAndr3y a răspuns:

Fii atent. Dezinstaleazale.

Si instaleaza versiunea asta e ff buna.

Si mie imi facea asa...

http://www.sopcast.com/download/

18 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Problema asta o am si eu si nu stiu ce-i de facut... Poate gasesc si eu rezolvare happy

| fulgerul a răspuns:

Multa imaginatie ai.Crezi ca daca ai mai pus un u gata se rezolva, plagiatorule!

| Fulgeruul explică (pentru fulgerul):

Ce ma?laughing straight face

| fulgerul a răspuns (pentru Fulgeruul):

Ia intreaba bai pri site-ul asta da cand exista nicke-ul fulgerul?

| DeejayAndr3y a răspuns (pentru Fulgeruul):

Fii atent. Dezinstaleazale.

Si instaleaza versiunea asta e ff buna.

Si mie imi facea asa...

http://www.sopcast.com/download/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Internet Explorer iti trebuie plug-inul Sopcast, nu programul! Ori iti iei plug-inul, ori cauti linkuri speciale pentru sopcast cum e sop! Iti recomand sa iei plug-inul Sopcast pentru Internet Explorer si va merge! Bafta!

| Fulgeruul explică (pentru anonim_4396):

Pluginul Sopcast il am instalat, l-am luat si din nou dupa net de unde mi-l da ei... unde scrie click aici pentru a downloada sopcast il instalez si cand intru tot la fel zice crying

| cammm a răspuns:

Deschide sopacstu tinere, si intra de pe el pe programe, vezi ca ai o lista si cu cele romanesti.

cu placerehappy

| Fulgeruul explică (pentru cammm):

Nu merge, nu se mai incarca banda aceea sad Am incercat toate posibilitatile ...Folosesc SOPCAST de mult timp, dar de data asta nu stiu ce are!sad

| raulXXX a răspuns (pentru Fulgeruul):

Daca il folosesti de mult timp zi-mi si mie te rog cum bag programe noi, ca nu reusesc nici cum sa bag si alte programe sad

| SokarDax a răspuns:

Trebuie cont pe sop

| Fulgeruul explică (pentru SokarDax):

Nu trebuie nici un cont, inainte vizionam fara contwinking! App de cand mi-am bagat din nou windowsul face asta, acelasi windows pe care il aveam si inainte! sad

| Antonio_Flori_1996 a răspuns (pentru SokarDax):

Ce sop?

| SokarDax a răspuns (pentru Antonio_Flori_1996):

Sopcast...

| hagi148 a răspuns:

Nu e asta trebuie internet explorer!

| Fulgeruul explică (pentru hagi148):

Prin internet explorer folosesc

| Neamtu_Cristi_1987 a răspuns:

Hei TPU! Am si eu o mare problema cu SOPCAST! cryingcryingcrying! Pentru a vedea programe tv cu Internet Explorer trebuie sa ai instalat SOPCAST si Windows Media Player! Eu le am instalate pe ambele dar cand pornesc pe orice site orice program TV, spune sa-mi instalez SOPCAST [e care eu il am instalat crying! Va rog ajutati-ma! sad Dau Funditaa! sad :*

| Fadili_Adil_1994 a răspuns:

Ola amigos