| Adelina1998B a întrebat:

am si eu o nelamurire, de la un timp am observat ca am niste pete pe ecranul telefonului Samsung Galaxy S2 Plus, adica doar pe fundal negru se vad. nu stiu daca a fost asa inainte sau recent. si se vad doar daca te uiti atent. ii o problema asta? mentionez ca doar pe fundal negru se vad ..si nu s-a crapat ecranul si nici zgariat nu ii deloc. oare din ce cauza? va rog frumos sa ma ajutati ca nu stiu daca ii o problema sau nu si sa imi spuneti din ce cauza credeti ca sa fiu si eu lamuritia, va multumesc mult. :* (scuza'ti categoria )

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

A intrat praf in ecran si trebuie curatat la un service gsm si dupa sa ii pui o folie pe ecran.

| Adelina1998B explică (pentru ChrissD):

Crezi ca asta este? unele sunt mari altele mici, marunte. am si downloadat o poza cu fundal negru si doar seara se vad cand este doar lumina de la telefon.

| ChrissD a răspuns (pentru Adelina1998B):

Si eu am patit asa la tableta.

| Adelina1998B explică (pentru ChrissD):

Ok, mersii mult :*. se poate agrava, strica. daca nu merg sa mi-l curete?