| Cami33 a întrebat:

Hei TPU,
Am si eu o problema.deci
Acum 2 zile am bagat cartela mamei in telefonul meu si imi zicea sa introduc pinul (si ca am 10 sanse), l-am introdus si imi zicea ca nu e bun(dar ala era pinul) apoi imi zicea sa introduc pukul si imi zicea ca am 0 sanse (deci nu puteam sa apas pe tastatura)
Apoi am bagat cartela mea si tot imi apare sa bag pukul de la cartela cealalta.Si tot nu imi da voie sa apas pe tastatura.Si chiar daca bag orice cartela, nu imi da voie sa o conectez.
ce fac?

1 răspuns:
| stefyyy a răspuns:

Te as sfatui sa il duci la service de unde ai cartela si ar trebui sa te rezolve acolo.Mult succes