| ElyElena1977Ionita a întrebat:

Am si eu un selfie stick si cand bag mufa in telefon nu imi apare semnul de casti conectate cum ar trebui. Nu stiu ce sa fac. HELP!

P. S: telefonul este Utok Q55

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Nu are nevoie de nici o setare. Problema este la telefon, inseamna ca nu indeplineste conditia selfiestick-ului, asta fiind ca telefonul sa faca poze nu doar prin tasta de la telefon ci si prin tastele de volum.

5 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Normal, trebuia cand l-ai cumparat sa-ti dea niste informatii de setare al selfie stick-ului. E o setare in camera.

| Alexis7591 a răspuns (pentru Florentina9210):

Ai dat un raspuns gresit.Problema nu este la telefon.Trebuie descarcata aplicatia SelfiShopCamera.Si eu am un telefon Utok Q55.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Alexis7591):

Ciudat, eu am un Samsung S3 si nu a trebuit sa descarc nimic. Scuze pentru raspunsul gresit, nu am avut idee ca trebuie sa descarci o aplicatie anume ca sa mearga.

| Florentina9210 a răspuns (pentru TheKingBacca):

Nu are nevoie de nici o setare. Problema este la telefon, inseamna ca nu indeplineste conditia selfiestick-ului, asta fiind ca telefonul sa faca poze nu doar prin tasta de la telefon ci si prin tastele de volum.

| Alexis7591 a răspuns:

Trebuie sa descarci aplicatia SelfiShopCamera.

| ElyElena1977Ionita explică:

Am aplicatia SelfiShopCamera si nu merge. Cand bag cablul in telefon nu imi apae ca s-a conectat selfie stick-ul