| Panteraa a întrebat:

Am trimis multe mesaje pe whatsapp unui prieten si s-a blocat. Se poate remedia situatia? Nu mai pot vorbi cu el ca nu primim mesajele reciproc si ne arata ca suntem offline.

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Atunci incearca sa reinstalezi aplicatia

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai spamat acum ce sa-ti facem noi?
Incearca sa stergi conversatia de pe ambele parti.

| denisTiky a răspuns:

Redescarca whatts'app si cand il deschizi si te autentifici pune acolo sa nu faca acel backup la convorbiri, si astfel nu vei mai avea nici un mesaj scris la nimeni. Oricum nu stiu ce fel de telefon poti sa ai ca daca spamezi pe cineva sa nu mai mearga (=. In fine, bafta!

| Panteraa explică (pentru denisTiky):

Am un j5, nu cred ca e de vina telefonul.

| denisTiky a răspuns (pentru Panteraa):

Atunci incearca sa reinstalezi aplicatia