| pandinaa32 a întrebat:

Am un iPhone 5s si aseara era 7% si am continuat sa ma uit pe el fara sa il pun la incarcat. S-a oprit brusc si l-am pus la incarcat si se incarca, dar l-am scos fiindca trebuia sa ma culc. Azi-dimineata l-am pus la incarcat si nu facea nimic. Nici nu arata ca trebuie sa il pun la incarcat (bateria rosie si sub ea un fulger si un incarcator) si nici ca se incarca. Ce sa fac? E stricat telefonul, mufa sau cablul de date?

1 răspuns:
| alexalex234 a răspuns:

Cand il pornesti tine apasat pe butonul de power si butonul home pana porneste. Daca nu merge doar gsm-ul e raspunsul.