| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am un laptop HP EliteBook. El initial a avut instalat Windows Vista, iar acum are XP si Windows 7. Pe Windows 7, nu pot sa deschid fisierele PDF cu Adobe Reader. Am dat la Open With - Adobe Reader si am optat sa se deschida cu acest program mereu, dar se deschide tot cu Internet Explorer (optiunea precedenta). Pe XP, PDF-uri se deschid cu Adobe Reder si este bifata optiunea sa se deschida mereu cu acea optiune. Ce pot face?

FUNDA.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Acum ai 2 windowsuri instalate pe el? Daca da, de aici pleaca problema ta. Totusi incearca sa reinstalezi acrobat readerul si pe windows 7 si vezi daca merge.

| FoReVeRyOuNgBiTcH explică (pentru antimulte):

Da, le am pe amandoua instalate. Pai, mai demult nu il avea instalat, l-am instalat eu recent si l-am si reinstalat, dar tot nimic.