| qwerty101010 a întrebat:

Am un laptop MSI CR 610 si o imprimanta Hp ramasa de cand aveam calculator. Am incercat sa instalez imprimanta la laptop si imi dadea eroare mereu. De ce? Si ce imprimanta as putea sa imi iau ca sa o pot instala la laptop. Cel mai bun raspuns primeste fundita. Multumesc anticipat :**

Răspuns Câştigător
| Alin_Ionut_1987 a răspuns:

Cel mai proababil imprimanta fiind veche nu ruleaza sub Windows 7(am presupus ca asta folosesti), lipsa driver-ului o face nefunctionabila.
Incearca in prima faza sa vezi ce model ai si sa intrii pe site-ul producatorului sa iei driver-ul aferent modelului tau de imprimanta.
Daca esti interesata de o imprimanta noua iti recomand un Canon 250/280 (180-230 de lei), cartusele sunt reincarcabile. Singura chestie e ca trebuie sa apesi un buton(rosu) 5-10 secunde, dupa fiecare refill.

4 răspunsuri:
| piti77 a răspuns:

Ar trebui sa ne spui ce fel de eroare iti da ca sa te putem ajuta...nu exista imprimante speciale pentru. laptop..ar trebui sa mearga instalata odata ce descoperi care este problema si o rezolvi

| qwerty101010 explică (pentru piti77):

O sa incerc zilele astea sa o mai instalez o data poate merge, cine stie iar daca nu iti voi da un mesaj cu ce fel de eroare imi da. Multumesc oricum

| MrrLove a răspuns (pentru piti77):

Si eu am aceeasi problema imi puteti spune ce driver trebuie sa instalez?straight face