| Lumar23 a întrebat:

Hei TPU, am un Samsung Galaxy Fit, am 200 de MB pentru internet dar nu -mi merge netul... Am facut si setarile trimise de cei de la Orange dar degeaba! Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sa bifezi traficul de date, ca degeaba ai setarile daca nu ai bifat traficul.

| torsi a răspuns:

Ai activat 3G-u?

| Panteryas a răspuns:

Dupa ce faci setarile de net din cate stiu eu trebuie sa inchizi si sa deschizi iar teledonul altfel nu vor functiona.

| ponoranian a răspuns:

Salut, intra la setarile lui, dai la internet, dupaceea pachete de date si le activezi iar daca nu le ai asa intri la setari*dupa aceea setari aplicatie te uiti mai in jos si scrie internet. tu dai ce conexiune doresti. depinde ce retea ai si ce semnal, iar dupaceea tii apasat lung oe 0. Sper ca te-am ajutat, FUNDA big grin?