| Nne a întrebat:

Hei TPU kiss. Am un Samsung Galaxy GT-S5360 pe care l-am avut stricat, dar l-am reparat si vreau sa-l refolosesc. Aici vine problema! Cand imi bag cartela in el imi arata sa aleg "Prepaid sau Postpaid". Aleg Prepaid deoarece sunt pe cartela (p.s. : optiunea pe care o am are si net) si pe acest Samsung nu ma lasa sa intru pe net, ma puteti ajuta? Stie cineva, de ce nu ma lasa sa intru?! Pot intra doar cu wireless dar cu netul de pe cartela, nu! Multumesc, mult. Funda kiss!

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Trebuie sa suni la providerul de telefonie si cere-i sa te ajute sa canfigurezi telefonul pentru traficul de date.