| Roxanne22 a întrebat:

Hei, TPU!
Am un Samsung Galaxy S II si un Sistem Home Cinema LG HT904TA, 1000W, Full HD.
Astazi am incercat sa conectez smartphone'ul la sistem cu un cablu USB pe care il aveam de la un Nokia 5800 XPress Music, am selectat functia USB, dar se pare ca nu vrea sa mi-l citeasca.
E din cauza sistemului, telefonului sau din cauza cablului USB?
La PC merge conectat telefonul cu cablul ala, dar la sistem nu. O fi prea destept SGS'ul pentru el? laughing
Cand conectez cablul la sistem imi spune ceva de genul USB conectat. Deconectati cablul sau ca trebuie sa inchid nu stiu ce aplicatii ( dar sunt sigura ca am dat sa le inchida pe toate ) sau ca merge doar in modul repaus. Mai exact, ce inseamna si cum il dau pe repaus mode ala?
Ce pot sa fac?
HELP ME! sad

2 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

Nu ai primit cablu al telefonului? De ce trebuie neaparat sa folosesti de la Nokia, ca normal ca nu va va merge...

| Roxanne22 explică:

Nu,nu am primit cablu USB.
Da, dar la PC merge conectat, la sistem nu happy.