| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Am un Samsung Galaxy S6 Edge si o data apasasem din greseala pe ceva si YouTube-ul s-a afisat pe fundal. Deci puteam asculta muzica de pe YouTube fara probleme dar in acelasi timp puteam s-a si pe Facebook...
Daca stie cineva, imi poate spune cum pot face asta din nou? Dau funda! happy

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mesajul a fost sters!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca are wi-fi ce se mai intampla?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai1810):

Mesaj sters!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Violleta2022):

Adica vrei sa spui ca telefonul nu are wi-fi? Ce aberatii de secolul trecut sunt astea. Si telefonul la fel ca tableta, computerul mai nou imprimanta si altele se poate conecta la o retea wi-fi. Mai mult decat atat cu telefonul se poate crea o retea wi-fi prin hotspot.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai1810):

Mesaj sters!
Nu meriti efortul sa-ti raspundem!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si wi-fi laptopului unde e incorporat in sticla de bere de pe raftul 2 din frigider? Numai aberatii vorbesti. Una sunt datele mobile( pe care le primesti de la furnizorul de telefonie mobila ex Orange Vodafone) si alta e reteaua wi-fi( internetul de la furnizorul de internet televiziune si telefonie fixa ex rcs-rds, telekom). La reteaua wi-fi te poti conecta si cu telefonul, telefonul are retea wi-fi fix in acest scop, pentru a putea nagiva pe internet atunci cand nu ai internet oferit de compania de telefonie. citez: "Internetul de acasa, cel care il ai pe computer, se conecteaza la wi-fi-ul retelei de internet din casa, pe care parintii tai o platesc separat, la o companie de Internet, nu pe factura de telefon." ma pot conecta si cu telefonul, cine ma opreste?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihai1810):

Bravo, esti destept, dar ia o pauza sa nu faci atac de cord!

| Mihai1810 a răspuns (pentru Violleta2022):

Stiam ca sunt destept nu mai aveam nevoie de confirmare. Si nu mai da raspunsuri aiurea daca nu esti sigura pe ce spui ca deinformezi lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| PsHiiQue a răspuns (pentru iulia2013):

Ce nu e de inteles ca apasasem din greseala pe ceva, adica nici eu n-am habar pe ce apasasem!