| Marocco a întrebat:

Am un Samsung S7 si ma gandesc sa imi iau un S9 plus. Problema nu este aceasta, problema este ca la S7 in partea inferioara, unde este portul de incarcare e cam zgariat. E zgariata partea aia metalica gri si acum e neagra. Sunt zgarieturi un picut cam maricele si multicele. Pot face intr-un fel sa mai le mai remediez?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, din punct de vedere estetic, dacă nu-i schimbi rama sau carcasa... nu se pot face lucruri magice fără baghetă magică. happy
Însă sunt sigur ca zgârieturile nu vor fi luate in evidență, atâta timp cât sunt departe de ecran, și funcționalitatea telefonului este 10/10.

Mult succes!

| Marocco explică (pentru anonim_4396):

Nu am nevoie sa il vand. Voiam sa stiu daca il pot infrumuseta putin?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Marocco):

Se poate dar cu bani! Mai bine il lasi asa!