| RazvanStefan a întrebat:

Am un telefon Nokia 5320 XpressMusic si cand primesc ceva prin Bluetooth il baga in mesaje. cum sa fac sa trimita direct pe card? Funda si ce mai vreti voi big grinbig grin

3 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu poti sa primesti fisiere prin Bluetooth direct pe cardul de memorie. Exista totusi o aplicatie care poate sa faca asta.

| Americanuu a răspuns:

Intri la mesagerie, optiuni, setari si acolo cauti la mesajele primite. Nu am acelasi telefon si nu iti pot spune exact cum e.

| yanis a răspuns:

Intri la setari memorie-> bluetooth->memorie implicita->si alegi de acolo unde vrei sa se duca masejele...ce descarci prin bluetooth, pozele, inregistrarile etc.