| Cocian_Xander_1997 a întrebat:

Hei TPU, am un telefon Sony Xperia Z1 Compact caruia nu-i mai merge butonul power, am auzit ca exista o metoda de aprindere cu ajutorul PC-ului, daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoscator, la mine in oras nu am unde sa-l repar. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Bqlapatrat a răspuns:

Ce zici de canalul meu de youtube? Nu uita sa te abonezi daca iti place.

https://m.youtube.com/channel/UCCyt0YIF7acKOVAIyFYYetg

| Cocian_Xander_1997 explică (pentru Bqlapatrat):

Toata lumea face videoclipuri cu minecraft si gta 5...vino cu ceva nemaivazut pentru inceput...cum a venit satana, de exemplu, cu "satana cartoons"