| Anonima6 a întrebat:

Am vrut sa postez o poza pe Facebook si cand am vrut sa o pun nu eram sigura de ceva la poza si am apasat pe setarea /doar eu/ sa o vad. A fost totul bine si cand am vrurt sa o postez nu-mi mai aparea setarea de /public/. Am intrat si in setarile de confidentialitate si acolo e la fel. Imi apare doar /prieteni/ sau /prietenii prietenilor/. Toate in afara de /public/. Ce sa fac sa-mi apare din nou \sa-mi pun postarile pe public?

11 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Chiar e esential sa o faci handicapata?

| mudokins78 a răspuns (pentru Nemessys):

Păi ita' dik' fază! ce să zic...

| Nemessys a răspuns:

Chiar trebuie neaparat sa fie pe public? Ce are daca o vad doar prietenii tai? Ca doar nu cred ca intra nimeni strain la tine pe profil straight face
Seteaza doar pe,, prieteni"

Sau daca vrei, sterg-o si o mai incarci inca o data si setezi de la bun inceput pe public. happy

| Anonima6 explică (pentru Nemessys):

Nu, are nimic, dar mi-a fist mereu profilul pe public. Pai am sters postarea care o vedeam eu. Si cand voiam sa schimb setarea nu mai aveam casuta cu "public".

| Nemessys a răspuns (pentru Anonima6):

Atunci lasa-l asa. Nu vad cu ce te deranjeaza daca postarea o vad doar prietenii tai.

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Nemessys):

Mai putine like-uri laughing) Btw pe contul meu pot pune doar poza de profil pe public, deci dacă Reușești zi-mi și mie cum pls

| Nemessys a răspuns (pentru Anonimaa27):

INTELGINTA LEVEL 10000000!
Bine punctat! Am uitat ca unii se hranesc cu like-uri dar... nu cred ca ea este genul sau. nu stiu.

Hm. nu prea inteleg la ce te referi? Adica celelalte poze nu le poti pune pe public? Doar cea de profil? Hm. nu prea are cum. Cred ca ai tu ceva din setari sau ai o problema. Dar nu cred ca e asa de,, omg hai sa o rezolv".

| Anonima6 explică (pentru Nemessys):

Nu "ma hranesc cu like-uri". Dar de cand am Facebook-ul am postrile pe public. Si daca vrea sa-mi-a
dea cinvea add sa-mi vada postarile sau ceva...de aceea vreau postarile pe public nu din alta cauza...

| Anonima6 explică (pentru Nemessys):

Nu ma deranjeaza happy

| Anonimaa27 a răspuns (pentru Nemessys):

Dah nu ma pasionează Facebook-ul deci nu prea ma chinui sa rezolv problema laughing)

| Anonima6 explică:

Pentru ca nu stiam daca se va vedea ceva ok? -_-