| PDM2000 a întrebat:

:*

Am Windows 7 si am bara de start gri.

Eu vreau sa o am Transparenta cum pot sa fac?

Am dat la personalizare mentionez imi era bifat pe o casuta care scria windows 7 apoi am dat pe culoare fereastra si imi aparea un tabel cu aspect culoare si fereastra am incercat sa imi schimb si temele si ori ce as face tot tabelu ala imi apare in loc sa imi apara culorile ferestrei... cum pot sa imi schimb culoarea barii de start?

Fundita

3 răspunsuri:
| maddymaddy a răspuns:

Pai dai la personalizare si jos iti scrie window color si iti alegi ce culoare vrei :d

| PDM2000 explică (pentru maddymaddy):

Nu imi merge... asta vrea sa spun. ca asa am facut insa nu imi apar culorile... ci imi apare un tabel cu culoarea ferestrelor si nu stiu cum sa fac sa nu mai imi apara ala

| hazal2628 a răspuns (pentru PDM2000):

Asa imi apare si mie de ce oare?