| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa achizitionez niste smarphone-uri..si am vrut sa vad unele mai ieftine si am dat de compari.ro, este un site care gaseste cele mai ieftine produse pana la cele mai scumpe, credeti ca siteurile pe care ei le recomanda, sunt bune?

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa-ti alegi orice site doresti tu in functie de pret, reputatie etc. Majoritatea daca nu, chiar toate produsele provin de la acelasi producator; fiecare isi permite sa dea un anumit pret, sa faca un anumit profit, are anumite cheltuieli. Ai vreun telefon in gand, sau vrei sa faca ceva anume la niste bani? Specifica bugetul sau modelul, da-mi mesaj si te ajut sa-ti personalizezi alegerea.

| KevinAle a răspuns (pentru CM7YRE):

IPhone 7 plus as dori sa cumpar.

| sierra1 a răspuns:

Unele sunt arhicunoscute altele doar local. Mai bine dai un leu-doi in plus și cumperi in siguranță decât să riști economisind acei leuți de la dealer obscur

-- sărbători frumoase --
-----------------------------

| Alexuţ02 a răspuns:

Cele mai bune site-uri şi magazine sunt
Altex / Media Galaxy
eMag
PC Garage ( dacă vrei pentru PC )

Astea sunt cele mai bune şi cele mai sigure.

| KevinAle a răspuns (pentru Alexuţ02):

Crezi ca cel.ro ar fi un site bun?

| KevinAle a răspuns (pentru Alexuţ02):

Evomag e bun?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru KevinAle):

E printre cele cunoscute, nu e site fantomă, dar ţi-am zis care sunt cele mai bune.

| TheRealMovie a răspuns:

Nu deoarece acele site-uri platesc compari. Ro pentru a fi mai populare