| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un aparat Nikon Coolpix L310. Ce parere aveti? Cum functioneaza? Merita? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| AlexCM a răspuns:

Se merita, functioneaza super doar ca trebuie sa stii sa faci poze sa iti scoti si bani dupa urma lui nu?

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Si acesta este o optiune, tot camera foto bridge, si are pretul redus destul de mult (de la 650 lei la 398): http://timez.ro/promotie-aparat-foto-bridge-fujifilm-finepix-s2800/

Răspuns utilizator avertizat